Doporučujeme

VELKÁ MORAVA

VELKÁ MORAVA

Dlouho očekávané album vychází po 24 letech. Datum vydání 2012.

250,- Kč Detail

Termín dodání

Vaši objednávku vyřídíme během 5 dnů. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky nebo k vyprodání některých produktů, a proto můžete obdržet objednané zboží postupně v několika zásilkách. Na přiložené faktuře v balíku, případně dopisem, vám bude sdělena informace o dodání chybějícího zboží. V tomto případě přijměte naši omluvu. Děkujeme za pochopení.

Dodací podmínky

Zboží zasíláme poštou na dobírku a zaplatíte ho až při převzetí zásilky. Poštovné a balné činí 110 Kč, pokud nákup přesáhne částku 3000 Kč, poštovné a balné neplatíte. Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Pokud by dodané CD vykazovalo známky poškození, je možné zboží reklamovat na adrese Karel Holomáč, Na Újezdě 662, 696 15 Čejkovice, nebo elektronickou poštou na manager@exargema.cz

Ochrana údajů zajištěna

Vyplněním registračního formuláře, objednacího lístku, při objednávce zboží  e-mailem, prostřednictvím www.exargema1982-89.nabizi.cz, souhlasíte se zařazením Vámi vyplněných osobních údajů do naší databáze, jakožto správce a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, včetně zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č.480/2004 Sb. Svůj souhlas může být kdykoli z Vaší strany písemně odvolán na adrese: Karel Holomáč, Na Újezdě 662, 696 15 Čejkovice, nebo elektronickou poštou na  manager@exargema.cz. Máte také přístup k osobním údajům a právo na jejich opravu.